[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: ::
بخش‌های اصلی
راهنمای نویسندگان::
اخبار و رویدادها::
بانک جامع اطلاعاتی::
ارتباط با ما::
درباره ما::
ثبت نام::
ارسال طرح::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: به سامانه مدیریت طرح های پژوهشی پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه خوش آمدید ::

سامانه مدیریت طرح های پژوهشی پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه

پژوهشکده زعفران به منظور تسهیل در امر اعلام عمومی فراخوان اولویت های پژوهشی و تسهیل و تسریع در روند دریافت پیشنهاده های پژوهشی و داوری ها و همچنین تشکیل پایگاه داده طرحها و پروژه های تحقیقاتی و مدیریت فرآیند تصویب پروپوزال طرحها اقدام به خرید و نصب سامانه مدیریت طرحهای پژوهشی نموده است. پژوهشگران میتوانند نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام و با توجه به اولویتهای پژوهشی اعلام شده پیشنهاده مربوطه را بارگذاری کنند.
همه پیشنهاده ها پس از طرح در شورای پژوهشکده زعفران در صورت تایید اولیه برای داوران ارسال میشوند. نتیجه داوری مجددا در شورا مطرح و در صورت تایید داوران با اجرای طرح پیشنهادی موافقت خواهد شد. همزمان با تصویب برای طرح ناظر تعیین میگردد و با مجری قرارداد منقعد میشود. پس از اتمام طرح و انجام تعهدات مربوطه و تایید ناظر، مستندات در شورای پژوهشکده مطرح و اختتام طرح اعلام میگردد. پرداخت اعتبار طرح پس از کسورات قانونی، به صورت مرحله ای (با ارائه ضمانت نامه بانکی برای قراردادهای حقیقی یا ضمانت نامه اداری برای قراردادهای حقوقی) و یا پس از اختتام و به صورت یکجا به حساب مجری واریز میشود. 
 

:: مصوبه شورای پژوهشکده در خصوص انجام آزمایشات ::
 | تاریخ ارسال: 1399/6/12 | 

طبق مصوبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ شورای پژوهشکده زعفران مقرر گردید از این تاریخ آنالیزهای اشاره شده در پیشنهاده های مصوب که امکان انجام آنها در آزمایشگاههای پژوهشکده هست صرفا در این آزمایشگاهها انجام شود:
 

>
:: درباره ما ::
 | تاریخ ارسال: 1399/6/11 | 

پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه:

پژوهشکده زعفران تربت حیدریه در جنوب غربی پارک جنگلی پیشکوه در تاریخ ۳/۳/۸۶ با اقدام به ساخت بنای مجتمع از محل اعتبارات ریاست جمهوری آماده راه اندازی و نهایتا در ۱/۹/۹۱ با اتمام ساختمان پژوهشکده آماده بهره گردید. این پژوهشکده در اسفند سال ۱۳۹۱ از دانشگاه فردوسی منفک شده و بطور رسمی تحویل دانشگاه تربت حیدریه گردید. در حال حاضر پژوهشکده زعفران با همکاری سایر نهاد های دولتی و شرکت های خصوصی در حال انجام فعالیت های پژوهشی، ترویجی، آموزشی، راهبردی و فرهنگی می باشد.

>
:: فرآیند داوری طرحها ::
 | تاریخ ارسال: 1399/6/11 | 
  • راهنمای نویسندگان:
پیشنهاده ها پس از دریافت، در شورای پژوهشکده زعفران دانشگاه تربت حیدریه بررسی شده و در صورت تایید اولیه برای داوران ارسال میشوند. طرحهای تایید شده توسط داوران جهت تصویب در شورای پژوهشکده زعفران مجددا مطرح میشوند. در صورت تصویب پیشنهاده، پس از تعیین ناظر طبق آیین نامه اجرایی طرحهای پژوهشی پژوهشکده زعفران با مجری طرح قرارداد منعقد میشود. پس از تکمیل تعهدات و تایید ناظر مستندات مربوطه در شورای پژوهشکده مطرح و اختتام طرح اعلام میگردد. جهت اطلاعات بیشتر به آیین نامه طرحهای پژوهشی حوزه زعفران مراجعه کنید.
 

>
:: آیین نامه حمایت از اجرای طرحهای پژوهشی حوزه زعفران ::
 | تاریخ ارسال: 1399/6/11 | 
آیین نامه حمایت از اجرای طرحهای پژوهشی
>
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 181
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 3
::
آمار بازدیدها
تمام بازدید‌ها: 51413
بازدید 24 ساعت قبل: 110
::
اتاق‌هاى گفتگو: پرسش و پاسخ،
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 41 queries by YEKTAWEB 4540